Wedstrijdresultaten 2013

Naam  Wedstrijd  Datum  Afstand  Tijd 
Christine Dhondt Deinze 13/1/13 12,210 km 1u13’40”
An Temmerman Deinze 13/1/13 12,210 km 1u13’48”
Verdonck Steven Deinze 13/1/13 12,210 km 1u13’50”
De Cocker Ronny Maldegem / veldloop 14/1/13 6,3 km 24’32”
Verdonck Steven Markegem 20/1/13 15 km Z.T.
Demeyere Lieven Markegem 20/1/13 15 km Z.T.
Dalm Karel Markegem 20/1/13 12 km Z.T.
Verdonck Steven Ursel 27/1/13 4,6 km 19’30”
De Cocker Ronny Lebbeke / veldloop 2/2/13
De Cocker Ronny Watervliet 16/2/13 27 km 1u43’54”
Verdonck Steven Ursel 3/3/13 5 km 20’30”
De Smet David Ekiden Gent 16/3/13 5 km 19’58”
De Paepe Hilde Ekiden Gent 16/3/13 5 km 23’28”
De Deurwaerdere Rosane Ekiden Gent 16/3/13 5 km 28’17”
De Smet Annemarie Ekiden Gent 16/3/13 5 km 29’37”
Goemé Johan Ekiden Gent 16/3/13 5 km 22’22”
Coryn Tom Ekiden Gent 16/3/13 5 km 28’36”
De Cocker Ronny Ekiden Gent 16/3/13 10 km 36’55”
Lemmens Ivo Ekiden Gent 16/3/13 10 km 45’03”
Boucquet Jean-Pierre Ekiden Gent 16/3/13 10 km 49’43”
De Bruyne Geert Ekiden Gent 16/3/13 10 km 52’38”
Van Belleghem Jan Ekiden Gent 16/3/13 7,2 km 30’36”
De Scheerder Michel Ekiden Gent 16/3/13 7,2 km 34’53”
Borluutjoggers 1  (D + H) Ekiden Gent 16/3/13 Marathon 2u58’19”
Borluutjoggers 1  (TOTAAL) Ekiden Gent 16/3/13 Marathon 2u58’19”
Borluutjoggers 2  (D + H) Ekiden Gent 16/3/13 Marathon 3u43’41”
Borluutjoggers 2 (TOTAAL) Ekiden Gent 16/3/13 Marathon 3u43’41”
Dalm Karel Gent 24/3/13 10 km 1u09’50”
Demeyere Lieven Gent 24/3/13 10 km 1u09’50”
De Smet David Dendermonde 24/3/13 10 km 41’57”
Dalm Karel Kruishoutem 30/3/13 10 km Z.T.
De Cocker Ronny Parijs 7/4/13 Marathon 2u45’26”
Dhondt Hans Parijs 7/4/13 Marathon 3u48’17”
Verdonck Steven Zomergem 12/4/13 3,6 km 15’57”
De Smet David 4000  For Emilie 14/4/13 10 km Z.T.
Goemé Johan 4000  For Emilie 14/4/13 10 km Z.T.
De Paepe Hilde 4000  For Emilie 14/4/13 10 km Z.T.
Tonoli Peter 4000  For Emilie 14/4/13 10 km Z.T.
Putman Nele 4000  For Emilie 14/4/13 5 km Z.T.
Van Maele Michèle 4000  For Emilie 14/4/13 10 km Z.T.
De Smet David Antwerpen 21/4/13 10 mijl 1u11’08”
Dewilde Patrick Antwerpen 21/4/13 10 mijl 1u12’40”
De Paepe Hilde Antwerpen 21/4/13 10 mijl 1u21’47”
Boucquet Jean-Pierre Antwerpen 21/4/13 10 mijl 1u23’31”
Oostra Ann Antwerpen 21/4/13 10 mijl 1u32’34”
De Bruyne Geert Antwerpen 21/4/13 10 mijl 1u33’28”
De Smet Annemarie Antwerpen 21/4/13 10 mijl 1u42’30”
Dhondt Christine Wortegem – Petegem 21/4/13 10 mijl 1u39’24”
Ronsse Laurent Wortegem – Petegem 21/4/13 10 mijl 1u40’33”
Verdonck Steven Wortegem – Petegem 21/4/13 7 km 32’25”
Verdonck Steven Deinze 26/4/13 4,230 km 21’01”
Troch David Loop Van Vlaanderen 28/4/13 25 km 2u05’41”
Demeyere Lieven Gent 28/4/13 10 km 1u02’00”
Verdonck Steven Oosterzele 28/4/13 10,8 km 54’16”
De Cocker Ronny Knokke 1/5/13 10 km 37’09”
Van Belleghem Jan Knokke 1/5/13 10 km 40’55”
De Smet David Knokke 1/5/13 10 km 43’58”
Goemé Johan Knokke 1/5/13 10 km 44’59”
Martens Murielle Knokke 1/5/13 10 km 50’05”
Oostra Ann Knokke 1/5/13 10 km 52’20”
Ronsse Laurent Knokke 1/5/13 10 km 59’12”
Lasseel Liliane Knokke 1/5/13 10 km 1u02’14”
Verdonck Steven Bottelare 3/5/13 4,5 km 19’03”
Ronsse Laurent Bottelare 3/5/13 9,2 km 56’52”
Dhondt Christine Bottelare 3/5/13 9,2 km 56’14”
De Paepe Hilde Dwars door Brugge 5/5/13 15 km 1u12’20”
De Bruyne Geert Dwars door Brugge 5/5/13 15 km 1u17’19”
Verdonck Steven Gentbrugge 9/5/13 7 km 30’48”
Verdonck Steven Vilvoorde 11/5/13 5 km 24’05”
Verdonck Steven Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 21’42”
Vandevelde Robin Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 27’33”
Deraeve Sabine Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 30’03”
Coryn Tom Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 31’10”
Catry Karin Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 32’20”
Van Hoecke Xavier Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 33’06”
Gernaey Sibylle Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 33’49”
Van Wildemeers Tine Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 34’03”
De Wilde Charlotte Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 34’03”
Vansintjan Herman Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 36’17”
Vandevelde Stephanie Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 36’24”
Braems Carine Stadsloop Gent 12/5/13 5 km 39’02”
Devolder Alain Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 42’20”
Goemé Johan Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 43’30”
De Paepe Hilde Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 43’36”
De Smet David Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 44’57”
Boucquet Jean-Pierre Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 47’36”
De Bruyne Geert Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 48’27”
Oostra Ann Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 49’36”
Martens Murielle Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 56’38”
De Smet Annemarie Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 56’48”
Verheire Evy Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 57’53”
Demeyere Lieven Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 1u02’05”
Dalm Karel Stadsloop Gent 12/5/13 10 km 1u02’05”
Verdonck Steven Lovendegem 17/5/13 8,7 km 36’26”
De Smet David Kortrijk 20/5/13 11 km 51’38”
Ronsse Laurent Zeveren 20/5/13 12 km 1u11’50”
Dhondt Christine Zeveren 20/5/13 12 km 1u12’13”
Verdonck Steven Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 19’07”
Vandevelde Robin Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 24’47”
Clauwaert Dirk Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 26’19”
Ronsse Laurent Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 26’29”
Dhondt Christine Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 27’17”
Ryckaert Marie-Claire Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 28’41”
Temmerman Ann Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 29’04”
De Temmerman Andrea Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 29’11”
Blockeel Ria Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 29’20”
Demeyere Lieven Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 30’19”
Dalm Karel Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 30’21”
Boom Gilles Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 31’48”
Vandevelde Stephanie Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 32’31”
De Wilde Charlotte Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 32’46”
Michiels Margot Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 34’49”
Meire Emma Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 34’53”
Van Den Bulcke Cyntha Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 35’11”
Van Wildemeers Tine Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 35’13”
Veldeman Romy Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 36’12”
Vansintjan Herman Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 36’26”
Braems Carine Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 36’45”
Pieters Kris Sint-Martens-Latem 24/5/13 4,8 km 40’35”
Dalm Karel Sint-Martens-Latem 24/5/13 10 km 1u01’19”
Martens Murielle Sint-Martens-Latem 24/5/13 10 km 1u01’22”
Demeyere Lieven Sint-Martens-Latem 24/5/13 10 km 1u01’37”
Coryn Tom Sint-Martens-Latem 24/5/13 10 km Z.T.
Temmerman Ann Ouwegem 25/5/13 10 km Z.T.
Verdonck Steven Ouwegem 25/5/13 15 km Z.T.
Ronsse Laurent Ouwegem 25/5/13 15 km Z.T.
Dhondt Christine Ouwegem 25/5/13 15 km Z.T.
De Smet David Brussel 26/5/13 20 km 1u31’15”
Dewilde Patrick Brussel 26/5/13 20 km 1u31’58”
De Volder Alain Brussel 26/5/13 20 km 1u32’09”
De Paepe Hilde Brussel 26/5/13 20 km 1u40’08”
De Bruyne Geert Brussel 26/5/13 20 km 1u48’52”
Van Houtte Christine Brussel 26/5/13 20 km 1u51’00”
De Booser Jan Brussel 26/5/13 20 km 2u09’09”
Verdonck Steven Ieper – Poperinge 2/6/13 1/2 Mar. 1u38’23”
Lemmens Ivo Ieper – Poperinge 2/6/13 1/2 Mar. 1u46’17”
Verdonck Steven Waarschoot 7/6/13 4,29 km Z.T.
De Temmerman Andrea Waregem 8/6/13 13 km Z.T.
Dhondt Christine Waregem 8/6/13 13 km Z.T.
Temmerman Ann Waregem 8/6/13 13 km Z.T.
Verdonck Steven Waregem 8/6/13 13 km Z.T.
Verdonck Steven Melsen 14/6/13 12 km 55’33”
Ronsse Laurent Melsen 14/6/13 12 km 1u17’02”
Dalm Karel Melsen 14/6/13 12 km 1u17’24”
Dhondt Christine Melsen 14/6/13 12 km 1u17’27”
Temmerman Ann Melsen 14/6/13 12 km 1u17’29”
Verdonck Steven Meulebeke 16/6/13 13,8 km Z.T.
Verdonck Steven Dwars door Gavere 21/6/13 2,25 km 08’01”
Ronsse Laurent Dwars door Gavere 21/6/13 4,5 km 25’17”
Dhondt Christine Dwars door Gavere 21/6/13 4,5 km 25’30”
De Volder Alain MZNR Gent 22/6/13 10 km 43’42”
Oostra Ann MZNR Gent 22/6/13 10 km 50’55”
Demeyere Lieven MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u01’11”
Dalm Karel MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u01’11”
Temmerman Ann MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u01’11”
Deraeve Sabine MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u03’59”
Verdonck Steven MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u03’59”
Coryn Tom MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u09’28”
De Smet David MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u08’52”
De Paepe Hilde MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u09’04”
Goemé Johan MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u09’28”
De Bruyne Geert MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u17’30”
Boucquet Jean-Pierre MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u17’30”
De Smet Annemarie MZNR Gent 22/6/13 10 km 1u28’22”
Van Belleghem Jan Triatlon Brugge 22/6/13 1/2 Tr. 4u56’25”
Joos Nico Triatlon Brugge 22/6/13 1/4 Tr. 2u35’32”
Verdonck Steven Valeirkesloop Gavere 24/6/13 16,8 km Z.T.
Temmerman Ann Valeirkesloop Gavere 24/6/13 14 km Z.T.
Dalm Karel Valeirkesloop Gavere 24/6/13 14 km Z.T.
Demeyere Lieven Valeirkesloop Gavere 24/6/13 14 km Z.T.
Dhondt Christine Valeirkesloop Gavere 24/6/13 14 km Z.T.
Van De Velde Robin Valeirkesloop Gavere 24/6/13 14 km Z.T.
Clauwaert Dirk Valeirkesloop Gavere 24/6/13 11,2 km Z.T.
Michiels Margot Valeirkesloop Gavere 24/6/13 8,4 km Z.T.
Meire Emma Valeirkesloop Gavere 24/6/13 7 km Z.T.
Braems Carine Valeirkesloop Gavere 24/6/13 5,6 km Z.T.
Verdonck Steven Adelardus-jogging 28/6/13 3,75 km 13’29”
Van De Casteele Marnix Adelardus-jogging 28/6/13 3,75 km 22’34”
De Temmerman Andrea Adelardus-jogging 28/6/13 3,75 km 23’21”
Ronsse Laurent Adelardus-jogging 28/6/13 7,5 km 43’32”
Dhondt Christine Adelardus-jogging 28/6/13 7,5 km 43’32”
Verdonck Steven ATS-run  Merelbeke 30/6/13 10 km 41’20”
Braems Carine Vinderhoute 5/7/13 3,3 km 24’08”
Goemé Johan Vinderhoute 5/7/13 6,6 km 28’37”
De Paepe Hilde Vinderhoute 5/7/13 6,6 km 28’45”
Vandevelde Stephanie Vinderhoute 5/7/13 6,6 km 42’38”
Gernaey Sibylle Vinderhoute 5/7/13 6,6 km 43’39”
Van Belleghem Jan Vinderhoute 5/7/13 13,2 km 58’07”
Dhondt Christine Vinderhoute 5/7/13 13,2 km 1u20’22”
De Smet David Vinderhoute 5/7/13 13,2 km 1u20’34”
Verdonck Steven Vinderhoute 5/7/13 13,2 km 1u20’36”
Callens Els Vinderhoute 5/7/13 13,2 km 1u20’42”
Verdonck Steven Sleidinge 6/7/13 6,5 km 26’47”
Verdonck Steven Blankenberge 13/7/13 8 km 35’21”
Verdonck Steven St. Margriete 19/7/13 10 mijl 1u06’03”
De Smet David St. Margriete 19/7/13 5,870 km 36’23”
Van Belleghem Jan Knokke 19/7/13 10 km 45’36”
Martens Murielle Knokke 19/7/13 10 km 1u05’00”
Verdonck Steven Kleit 22/7/13 5 km 18’36”
Verdonck Steven Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 18’02”
De Smet David Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 19’40”
Goemé Johan Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 20’39”
De Paepe Hilde Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 21’34”
De Bruyne Geert Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 23’43”
Bouche Jeroen Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 23’54”
Dhondt Christine Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 26’42”
Ronsse Laurent Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 27’15”
Deraeve Sabine Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 27’58”
Blockeel Ria Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 29’18”
Lasseel Liliane Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 29’46”
Sonneville Eric Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 30’33”
Van Hoecke Xavier Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 31’19”
Vandevelde Stephanie Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 32’30”
Gernaey Sibylle Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 33’16”
Van Wambeke Hilde Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 33’25”
Braems Carine Jogging Zevergem 12/7/13 5 km 35’33”
Putman Nele + Lies + Tine Jogging Zevergem 12/7/13 5 km Z.T.
Joos Nico Jogging Zevergem 12/7/13 10 km 41’01”
De Scheerder Michel Jogging Zevergem 12/7/13 10 km 46’27”
Ryckaert Marie-Claire Jogging Zevergem 12/7/13 10 km 58’23”
Callens Els Jogging Zevergem 12/7/13 10 km 58’48”
Demeyere Lieven Jogging Zevergem 12/7/13 10 km 59’55”
Verdonck Steven Eke – Landuit 28/7/13 5 km 17’55”
Ronsse Laurent Eke – Landuit 28/7/13 5 km 26’44”
Callens Els Eke – Landuit 28/7/13 5 km 27’07”
Temmerman Ann Eke – Landuit 28/7/13 5 km 27’32”
Temmerman Ann Melle 2/8/13 6 km 33’07”
Verdonck Steven Melle 2/8/13 6 km 33’07”
Verdonck Steven Zomergem 3/8/13 15,45 km 1u05’43”
De Cocker Ronny Antwerpen 8/8/13 5 km 17’48”
Putman Nele Evergem 16/8/13 4,5 km
De Smet David Evergem 16/8/13 9 km 35’23”
Verdonck Steven De Pinte 16/8/13 7,2 km 28’41”
Van Hoecke Xavier De Pinte 16/8/13 7,2 km 42’36”
Dhondt Christine De Pinte 16/8/13 10,8 km 1u02’10”
Ronsse Laurent De Pinte 16/8/13 10,8 km 1u02’11”
Callens Els De Pinte 16/8/13 10,8 km 1u05’03”
De Smet David Gent – triatlon 18/8/13 5 km 21’20”
Verdonck Steven Middelkerke 18/8/13 10 mijl 1u10’51”
Verdonck Steven Geraardsbergen – Muur 24/8/13 5,2 km 21’06”
Ronsse Laurent Nazareth 30/8/13 11 km 1u03’34”
Dhondt Christine Nazareth 30/8/13 11 km 1u03’40”
Callens Els Nazareth 30/8/13 11 km 1u05’41”
Demeyere Lieven Nazareth 30/8/13 11 km 1u15’48”
Dalm Karel Nazareth 30/8/13 11 km 1u15’49”
Van Wildemeers Tine Nazareth 30/8/13 5 km 35’05”
Verdonck Steven Col de Galibier – Frankr. 31/8/13 18,2 km 2u00’29”
Van Belleghem Jan Sluis – Knokke 4/9/13 1/4 Tr. 2u27’53”
Dalm Karel De Pinte 6/9/13 6 km Z.T.
Demeyere Lieven De Pinte 6/9/13 6km Z.T.
Callens Els De Pinte 6/9/13 9 km Z.T.
Verdonck Steven De Pinte 6/9/13 9 km Z.T.
Walraeve Tina De Pinte 6/9/13 9 km Z.T.
De Smet David Evergem 7/9/13 1/2 mar. 1u30’18”
Lemmens Ivo Evergem 7/9/13 1/2 mar. 1u40’55”
Vandevelde Stephanie Evergem 7/9/13 6,7 km 42’10”
Braems Carine Evergem 7/9/13 6,7 km 48’33”
Verdonck Steven Deurle 7/9/13 3 km 10’34”
Temmerman Ann Deurle 7/9/13 6 km 36’51’
Coryn Tom Deurle 7/9/13 6 km 39’37”
Boucquet Jean-Pierre Deurle 7/9/13 9 km 44’55”
Ronsse Laurent Deurle 7/9/13 9 km 49’01”
Dhondt Christine Deurle 7/9/13 9 km 50’30”
De Smet Annemarie Deurle 7/9/13 9 km 51’34”
Callens Els Deurle 7/9/13 9 km 51’57”
Verdonck Steven Melsen 13/9/13 3 km 10’38”
Boucquet Jean-Pierre Melsen 13/9/13 6 km 30’15”
De Smet Annemarie Melsen 13/9/13 9 km 52’07”
Callens Els Melsen 13/9/13 9 km 53’38”
Demeyere Lieven Melsen 13/9/13 9 km 53’54”
Dhondt Christine Melsen 13/9/13 12 km 1u09’38”
Ronsse Laurent Melsen 13/9/13 12 km 1u09’41”
Joos Nico Damme 15/9/13 1/2 Tr. 5u23″
Van Hoecke Xavier Deinze 20/9/13 5,9 km 32’45”
Coryn Tom Deinze 20/9/13 5,9 km 42’28”
Dhondt Christine Deinze 20/9/13 11,5 km 1u06’02”
Ronsse Laurent Deinze 20/9/13 11,5 km 1u06’06”
Callens Els Deinze 20/9/13 11,5 km 1u08’46”
Walraeve Tina Deinze 20/9/13 11,5 km 1u10’50”
Dalm Karel Deinze 20/9/13 11,5 km 1u17’12”
Demeyere Lieven Deinze 20/9/13 11,5 km 1u17’14”
Verdonck Steven Kluizen 28/9/13 4,7 km 16’39”
Verdonck Steven Tielt 29/9/13 5,25 km 19’46’
Lemmens Ivo Berlijn – Duitsland 29/9/13 Mar. 3u39’56’
Verdonck Steven Deinze 29/9/13 4,230 km 15’56”
Temmerman Ann Deinze 29/9/13 8,4 km 49’50”
Demeyere Lieven Deinze 29/9/13 8,4 km 49’50”
De Cocker Ronny Kuurne 4/10/13 1/2 mar. 1u20’31”
Verdonck Steven Lembeke 12/10/13 2,9 km 10’05”
Verdonck Steven Lotenhulle 13/10/13 3,3 km 11’21”
Dhondt Christine Lotenhulle 13/10/13 7,3 km 40’38”
Callens Els Lotenhulle 13/10/13 7,3 km 42’33”
Temmerman Ann Lotenhulle 13/10/13 7,3 km 44’16”
Demeyere Lieven Lotenhulle 13/10/13 7,3 km 44’18”
Dalm Karel Lotenhulle 13/10/13 7,3 km 44’20”
Lasseel Liliane Lotenhulle 13/10/13 7,3 km 44’25”
Van Belleghem Jan Brussel Ekiden 19/10/13 10 km 44’08”
De Cocker Ronny Nazareth 20/10/13 1/2 mar. 1u19’08”
De Smet David Nazareth 20/10/13 1/2 mar. 1u34’52”
Joos Nico Nazareth 20/10/13 1/2 mar. 1u40’05”
De Paepe Hilde Nazareth 20/10/13 1/2 mar. 1u44’04”
Dhondt Christine Nazareth 20/10/13 1/2 mar. 2u01’14”
Callens Els Nazareth 20/10/13 1/2 mar. 2u06’31”
Ronsse Laurent Nazareth 20/10/13 1/2 mar. 2u10’35”
Goemé Johan Nazareth 20/10/13 10 km 46’10”
Boucquet Jean-Pierre Nazareth 20/10/13 10 km 48’34”
Temmerman Ann Nazareth 20/10/13 10 km 58’18’
De Smet Annemarie Nazareth 20/10/13 10 km 58’20”
Demeyere Lieven Nazareth 20/10/13 10 km 1u00’49”
Sonneville Eric Nazareth 20/10/13 10 km 1u05’50’
Coryn Tom Nazareth 20/10/13 10 km 1u08’39”
Van Renterghem Kathy Nazareth 20/10/13 5 km 37’16”
Van Den Branden Kaat Nazareth 20/10/13 5 km 44’24”
Verdonck Steven Brugge 20/10/13 10 km 42’15”

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s